گارانتی و ضمانت

http://avatchavbaz.ir/uploads/posts/1394484179_url.png

در راستای شعار مشتری مداری شرکت درب و پنجره دو جداره آوات چاوباز همواره بهترین کیفیت را برای محصولات ساخته شده خود در نظر می گیرد ، جهت حصول اطمینان از کیفیت محصول تولید شده و برخورداری از استاندارد‌های لازم، این محصولات در بخشی جداگانه، تحت آزمایشات و تست‌های گوناگون قرار داده می‌شوند. چهارچوب‌های ساخته شده بر روی دیواره‌های مصنوعی قرار گرفته و توسط گیره‌های هیدرولیکی در جای خود محکم می‌شوند. تست مقاطع جوش، مقاومت در برابر فشار و نیرو‌های مکانیکی خارجی، حفظ شرایط فیزیکی و عدم تغییر شکل و… از جمله این تست‌ها می‌باشند.

پس از آن نوبت به رگلاژ پنجره می‌رسد. قاب‌ها و بازشو‌هابر روی دیوارهای مصنوعی به دقت مورد بررسی قرار گرفته و سپس رگلاژ و تنظیم اولیه بر روی آن‌ها صورت می‌گیرد. پس از تنظیم، قاب‌ها و بازشوها به انبار انتقال داده می‌شوند تا در موعد مقرر، جهت نصب، به محل مورد نظر ارسال گردند.

شرکت درب و پنجره دو جداره آوات چاوباز تمام تولیدات خود را به مدت ده سال در برابر تغییر رنگ و تغییر حالت ضمانت می‌نماید همچنین یراق‌آلات را نیز به علت کیفیت بسیار بالای محصولات از نظر زنگ زدگی و آسیب‌های احتمالی به مدت ده سال گارانتی می‌نماید.


بازگشت